سرم ویتامین C SPF 25

New Essentials

برای خرید سرم ویتامین سی بعد از خواندن ویژگی ها و نحوه استفاده آن را در تخفیف ویژه خرید کنید.

664,000 تومان

314,000 تومان

روشن کننده پوست

ویتامین C موجود در سرم ها، دارای خواص آنتی اکسیدانی، ضد پیری و ضد رنگدانه می باشد که کلید حفظ پوست صاف، یکدست و درخشان است.

مرطوب کننده پوست

سرم ویتامین C با خاصییت مطربوب کنندگی باعث آبرسانی عمیق پوست و ترمیم و بازسازی سلول های آسیب دیدیه می شود.

محافظت از پوست

ویتامین C به محافظت از پوست در برابر آسیب های ناشی از قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش نیز کمک می کند. 

طریقه مصرف محصول

این سرم  بصورت روزانه مصرف می شود. 15 تا 20 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، به مقدار کافی و یکسان در تمام صورت خود استفاده کنید. برای اطمینان از تداوم محافظت در برابر آفتاب، پس از تعریق و شنا، استفاده از سرم را تکرار کنید.

اگر در ترکیبات سرم ماده ای وجود دارد که می دانید باعث ایجاد واکنش آلرژیک روی پوست شما می شود، استفاده از آن را متوقف کنید.

Mehrshik_Smile_White

برای مشاوره آنلاین فرم زیر را تکمیل کنید

سرم ویتامین New Essentials SPF 25 C

استفاده از ویتامین C برای پوست فواید زیادی دارد و برای اکثر انواع پوست بی خطر است. اگرچه احتمالاً ویتامین C را در رژیم غذایی خود دریافت می کنید، اما هیچ راهی برای تضمین این که مستقیماً به پوست شما نفوذ کند، وجود ندارد. بنابرین استفاده از سرم ها و سایر محصولات موضعی پوست، مستقیم ترین راه برای بهره مندی از فواید ویتامین است.

ویتامین C می تواند منجر به بهبود لک های پوستی شود، به کاهش هایپرپیگمانتاسیون کمک کند و به پوست درخشندگی بی نظیری بدهد. همچنین حلقه های زیر چشم را کاهش داده و تولید کلاژن را تقویت می کند.این سرم دارای خاصیت ضد آفتاب با محافظت کنندگی بالا در برابر اشعه UVA و UVB خورشید می باشد. مناسب برای انواع پوست بوده که ظاهری روشن تر و درخشان تر به پوست می بخشد. حاوی ویتامین C می باشد که به عنوان یکی از بهترین مواد ضد پیری شناخته می شود و کلید حفظ پوست صاف، یکدست و درخشان است.

حاوی ویتامین C

ویتامین C که به نام اسید اسکوربیک نیز شناخته می شود، یک ماده مغذی محلول در آب است که نقش مهمی در حفظ سلامت پوست ایفا می کند. ویتامین C موجود در سرم ها، دارای خواص آنتی اکسیدانی، ضد پیری و ضد رنگدانه می باشد. این ماده مغذی قوی فواید زیادی برای پوست دارد.

ویتامین C به محافظت از پوست در برابر آسیب های ناشی از قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش نیز کمک کند.  آسیب های پوستی خورشید توسط مولکول هایی به نام رادیکال های آزاد ایجاد می شود. رادیکال های آزاد، اتم هایی هستند که یک الکترون از دست رفته دارند و به دنبال اتم‌های دیگری می‌گردند که بتوانند از آن‌ها یک الکترون بگیرند که این می‌تواند منجر به آسیب قابل توجهی به پوست شود. ویتامین C سرشار از آنتی اکسیدان است. آنتی اکسیدان ها با دادن الکترون به این رادیکال های آزاد، از سلول های سالم پوست محافظت می کنند و آنها را بی ضرر می کنند.

مزایای ویتامین C برای مراقبت از پوست، به خاصیت آنتی اکسیدانی آن محدود نمی شود. وقتی ویتامین C به صورت موضعی استفاده می شود، به علت خاصیت اسیدی آن، با تسریع تولید کلاژن و الاستین به ترمیم پوست کمک می  کند. کلاژن و الاستین، هر دو فیبر پروتئینی طبیعی بوده که به استحکام و خاصیت ارتجاعی پوست کمک می کنند. بنابراین،با کمک به تسریع تولید کلاژن، می تواند به جلوگیری از پیری زودرس پوست کمک کند.

علاوه براین، ویتامین سی به محو شدن اثرات هایپرپیگمانتاسیون کمک می کند. از آنجایی که ویتامین C مانع تولید ملانین می شود، در واقع می تواند هایپرپیگمانتاسیون را از بین ببرد.هایپرپیگمانتاسیون – شامل لکه های خورشیدی، لکه های کبدی و ملاسما – زمانی اتفاق می افتد که ملانین در نواحی خاصی از پوست بیش از حد تولید شود. همچنین می تواند در مناطقی که آکنه بهبود یافته نیز اتفاق بیفتد. ویتامین C با کاهش فعالیت آنزیمی به نام تیروزیناز، سنتز ملانین را مهار می کند که برای از بین بردن رنگدانه های پرپیگمانته روی پوست موثر می باشد.

نحوه مصرف سرم ویتامینNew Essentials  SPF 25  C

این سرم  بصورت روزانه مصرف می شود. 15 تا 20 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، به مقدار کافی و یکسان در تمام صورت خود استفاده کنید. برای اطمینان از تداوم محافظت در برابر آفتاب، پس از تعریق و شنا، استفاده از سرم را تکرار کنید.