سرم کلاژن New Essentials

برای خرید سرم کلاژن ساز بعد از خواندن ویژگی ها و نحوه استفاده آن را در تخفیف ویژه خرید کنید

524,000 تومان

314,000 تومان

ضد پیری

از دست دادن کلاژن بین 18 تا 29 سالگی شروع می شود؛ بنابراین استفاده از آن بعد از این سن از پیری پوست جلوگیری می کند.

آبرسان قوی

در طول روز پوست رطوبت خو را از دست می دهد محلول کلاژن باعث آبرسانی قوی و حفظ رطوبت پوست می شود.

ترمیم پوست

ترمیم پوست آسیب دیده و جای زخم با استفاده از کلاژن سریع تر شده و باعث از بین رفتن رد آن می شود

طریقه مصرف محصول

ابتدا صورت خود را از هرگونه آلودگی و مواد آرایشی پاک کنید و شستشو دهید. سه قطره از سرم کلاژن را برای صورت و گردن خود استفاده کنید و بدون اینکه پوست را فشار دهید، بخوبی با حرکات دایره ای ماساژ دهید.

اگر در ترکیبات سرم ماده ای وجود دارد که می دانید باعث ایجاد واکنش آلرژیک روی پوست شما می شود، استفاده از آن را متوقف کنید.

Mehrshik_Smile_White

برای مشاوره آنلاین فرم زیر را تکمیل کنید

61QxAh9COYL2

سرم کلاژن New Essentials

با افزایش سن، تولید کلاژن شما به طور طبیعی کاهش می یابد. این تغییرات منجر به علائم پیری مانند چین و چروک و خشکی و افتادگی پوست می شود. در حالی که از دست دادن و آسیب کلاژن با افزایش سن اجتناب ناپذیر است، با این حال برخی از عوامل رژیم غذایی و سبک زندگی می توانند این روند را کند کنند. بسیاری از سرم های کلاژن به عنوان بخشی از یک برنامه مراقبت پوستی ضد پیری می تواند موثر باشد.همچنین خوردن غذاهای سرشار از آنتی اکسیدان مانند میوه ها و سبزیجات نیز می تواند از تجزیه کلاژن جلوگیری کند.

حاوی کلاژن هیدرولیز شده

کلاژن حدود 70 تا 75 درصد پوست ما را تشکیل می دهد. با افزایش سن، کلاژن در لایه داخلی پوست کاهش می یابد و منجر به خشکی، از دست دادن خاصیت ارتجاعی و بروز خطوط و چین و چروک در پوست شود. از دست دادن کلاژن بین 18 تا 29 سالگی شروع می شود و پس از 40 سالگی، بدن می تواند حدود 1٪ از کلاژن خود را در سال از دست بدهد.

تفاوت بین کلاژن و کلاژن هیدرولیز شده این است که هیدرولیز شامل فرآیند تجزیه پروتئین های کلاژن به واحدهای کوچکتر به نام پپتیدهای کلاژن است. پپتیدهای کلاژن و کلاژن هر دو حاوی اسیدهای آمینه یکسانی هستند، اما پپتیدهای کلاژن جذب راحت و سریع تری دارند. پپتید ها در کمک به ترمیم عضلات و بهبود خاصیت ارتجاعی پوست موثرتر هستند.

مصرف پپتیدهای کلاژن، باعث بهبود بافت و کشسانی پوست می شود. سرم های حاوی پپتیدهای کلاژن، به ترمیم و بازسازی پوست کمک می کند. کلاژن هیدرولیز شده می تواند با حمایت از کلاژن سازی طبیعی پوست، به توقف و کاهش خطوط و چین و چروک ها کمک کند. همچنین به پیوندهای ساختاری در اپیدرم و تشکیل کلاژن و الاستین کمک می کند. کلاژن هیدرولیز شده به محافظت از پوست در برابر آسیب های رادیکال های آزاد مانند لکه های خورشیدی کمک می کند.

اسید هیالورونیک

اسید هیالورونیک باعث افزایش هیدراتاسیون در پوست می شود که می تواند پوست شما را شاداب، پر و درخشان نگه دارد. برای درک اهمیت رطوبت برای پوست باید بدانید که پوست دهیدراته، خشک، زبر و پوسته پوسته به نظر می رسد. این موضوع فقط به زیبایی پوست مربوط نمی شود، چرا که پوست خشک می تواند خطرناک باشد. پوست دهیدراته، سلول های پوست را در برابر آسیب‌های محیطی آسیب ‌پذیرتر می‌کند. زمانی که سد پوستی آسیب دیده باشد، ورود انواع ویروس ها و باکتری های بیماری زا به پوست آسان شده و می‌تواند منجر به عفونت شود. سد پوستی آسیب دیده می تواند در بسیاری از بیماری های پوستی، از جمله پوست خشک، درماتیت آتوپیک، روزاسه و آکنه نقش داشته باشند.پس پوست هیدراته همان چیزی است که می خواهید، زیرا پوست هیدراته، سالم تر و شاداب تر به نظر می رسد.

نحوه مصرف سرم کلاژن New Essentials

ابتدا صورت خود را از هرگونه آلودگی و مواد آرایشی پاک کنید و شستشو دهید. سه قطره از سرم کلاژن را برای صورت و گردن خود استفاده کنید و بدون اینکه پوست را فشار دهید، بخوبی با حرکات دایره ای ماساژ دهید. اگر در ترکیبات سرم ماده ای وجود دارد که می دانید باعث ایجاد واکنش آلرژیک روی پوست شما می شود، استفاده از آن را متوقف کنید.