سرم هیالورونیک اسید New Essentials

برای خرید سرم هیالورونیک اسید بعد از خواندن ویژگی ها و نحوه استفاده آن را در تخفیف ویژه خرید کنید.

979,000 تومان

314,000 تومان

ضد پیری

هیدراتاسیون و  بتاگلوکان‌ به کار رفته در اسید هیالورونیک به دلیل اثرات ضد پیری شناخته شده است و ظاهر خطوط و چین و چروک را کاهش می دهد

آبرسان قوی

این سرم حاوی 1% اسید هیالورونیک خالص است. همچنین غنی شده با ویتامین C، ویتامین B5 و بتا گلوکان، به پوست شما کمک می کند تا شاداب بماند و رطوبت مورد نیاز را به دست آورد.

شادابی و شفافیت پوست

اسید هیالورونیک جهت هیدراته سازی در اغلب کرم های مرطوب کننده، لوسیون ها، پمادها و سرم ها استفاده می شود و متخصصان استفاده از آن در فصل سرما را توصیه می کنند.

طریقه مصرف محصول

ابتدا صورت خود را از هرگونه آلودگی و مواد آرایش پاک کنید و شستشو دهید. بسته به نوع پوست، 1 تا 2 قطره روی هر دو طرف صورت و یک قطره برای گردن استفاده کنید و با ماساژ ملایم از پایین به بالا با حرکات دایره ای ماساژ دهید. اگر ترکیبات سرم حاوی ماده ای باشد که می دانید باعث ایجاد واکنش آلرژیک روی پوست می شود، استفاده از آن را متوقف کنید.

اگر در ترکیبات سرم ماده ای وجود دارد که می دانید باعث ایجاد واکنش آلرژیک روی پوست شما می شود، استفاده از آن را متوقف کنید.

Mehrshik_Smile_White

برای مشاوره آنلاین فرم زیر را تکمیل کنید

hyaluronic-acid-serum-30-ml-4f7-41-removebg

سرم هیالورونیک اسید New Essentials

اگر یک محصول موضعی مراقبت از پوست وجود داشته باشد که شما را در مسیر سریع هیدراته شدن پوست قرار دهد، آن سرم اسید هیالورونیک می باشد. هیالورونیک اسید به‌ عنوان یک ماده فعال در همه دسته ‌بندی‌های محصولات مراقبت از پوست شامل سرم‌ها، پاک‌کننده‌ها، مرطوب‌کننده‌ها و موارد دیگر یافت می شود. دلیلی وجود دارد که اسید هیالورونیک در همه محصولات بهداشتی استفاده می شود ؛ نه تنها در مرطوب کردن پوست عملکرد شگفت انگیزی دارد، بلکه علائم پیری مانند خطوط و چین و چروک پوست را به حداقل می رساند.

این سرم حاوی 1% اسید هیالورونیک خالص است. همچنین غنی شده با ویتامین C، ویتامین B5 و بتا گلوکان، به پوست شما کمک می کند تا شاداب بماند و رطوبت مورد نیاز خود را در طول روز دریافت کند.اسید هیالورونیک برای کمک به بهبود انعطاف پذیری و خاصیت ارتجاعی کلی پوست عالی است. اسید هیالورونیک می تواند ظاهر چین و چروک و خطوط ریز پوست را بهبود بخشد. استفاده طولانی مدت از سرم اسید هیالورونیک بر روی پوست یا در مکمل های خوراکی می تواند سلامت کلی پوست را بهبود بخشد.

حاوی هیالورونیک اسید

اسید هیالورونیک متعلق به یک نوع مولکول زنجیره مانند طولانی و پیچیده به نام پلیمر است. این زنجیره دارای نقاط زیادی روی آن است که سایر ترکیبات شیمیایی (مثلاً آب) می توانند روی آن بچسبند. به همین دلیل است که یک چهارم قاشق چای‌خوری اسید هیالورونیک می‌تواند حدود یک و نیم گالن آب را در خود نگه دارد و آن را به بهترین پلیمر برای جذب آب و یک عنصر کلیدی در محصولات مرطوب‌کننده تبدیل می‌کند. به همین دلیل است که اسید هیالورونیک جهت هیدراته سازی در اغلب کرم های مرطوب کننده، لوسیون ها، پمادها و سرم ها استفاده می شود. متخصصان استفاده از محصولات حاوی هیالورونیک اسید را در طول زمستان توصیه می کنند، به خصوص زمانی که پوست در خشک ترین حالت خود قرار دارد چرا که اسید هیالورونیک به حفظ رطوبت در پوست کمک می کند و می تواند در درمان خشکی پوست موثر باشد. اما حتی کسانی که با خشکی پوست مواجه نیستند، می خواهند اسید هیالورونیک را به روتین مراقبت از پوست خود اضافه کنند.

حاوی بتا گلوکان

بتا گلوکان (β-گلوکان) یک فیبر محلول است که در دانه های جو به وفور یافت می شود. از بتاگلوکان جهت هیدراته سازی و حفظ رطوبت سلول های پوستی استفاده می شود که منجر به انعطاف پذیری پوست می شود. بتا گلوکان پوست خشک را آبرسانی کرده و رطوبت را بازیابی می کند.

علاوه بر قابلیت هیدراتاسیون، بتاگلوکان‌ به دلیل اثرات ضد پیری شناخته شده است و ظاهر خطوط و چین و چروک را کاهش می دهد. می‌توانند به طور عمیق به اپیدرم نفوذ کنند و بطور موثر خطوط و چین و چروک‌ها را با وجود اندازه مولکولی بزرگشان پر کنند.

لوسیون ها، سرم ها و سایر محصولات حاوی بتا گلوکان برای جذب حداکثری باید روی پوست تازه تمیز شده استفاده شود. سپس مولکول‌ها به اعماق اپیدرم نفوذ می‌کنند تا پوست تحریک‌شده، خشک و آسیب‌دیده از نور خورشید را تسکین دهند، رادیکال‌های آزاد را خنثی کنند و آبرسانی را برای نرم کردن هر گونه چین و چروک افزایش دهند.

نحوه مصرف سرم هیالورونیک اسید New Essentials

ابتدا صورت خود را از هرگونه آلودگی و مواد آرایش پاک کنید و شستشو دهید. بسته به نوع پوست، 1 تا 2 قطره روی هر دو طرف صورت و یک قطره برای گردن استفاده کنید و با ماساژ ملایم از پایین به بالا با حرکات دایره ای ماساژ دهید. اگر ترکیبات سرم حاوی ماده ای باشد که می دانید باعث ایجاد واکنش آلرژیک روی پوست می شود، استفاده از آن را متوقف کنید.