فروشگاه اینترنتی مهرشیک

فروشگاه اینترنتی مهرشیک از سال 1398 در حوزه فروش لوازم آرایشی و محصولات مراقبتی پوست و مو آغاز به فعالیت نموده است. مجموعه مهرشیک در تلاش است تا با ارائه بهترین و مرغوب ترین محصولات خارجی و ایرانی شناخته شده، بتواند تجربه خرید امن و آسان برای کاربران فراهم نموده و به جایگاه ارزشمند خود در این حوزه دست یابد.

مجموعه مهرشیک خود را موظف میداند تا در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان تجارت الکترونیک، به ایفای وظایفی همچون حق داشتن اطلاعات کامل در مورد کالا، ضمانت اصل بودن کالا، حق بازگشت کالا و ارسال با صحت و سلامت کالا تا زمان تحویل به مشتری، پایبند باشد.

به همین منظور این مجموعه همواره در تلاش است تا با بررسی دقیق اصالت محصولات از بهترین برندهای خارجی و ایرانی و همچنین نمایش جامع و کامل اطلاعات محصول به کاربران این امکان را فراهم نماید که با اطمینان محصول خود را انتخاب و خریداری نموده و در کوتاه ترين زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرند.

همچنین در حوزه مقالات بهداشت و سلامت، با بهره‌گیری از منابع علمی معتبر جهانی و استناد به آن‌ها، برای کاربران این امکان را فراهم می آورد تا بتوانند در این زمینه مطابق با جدیدترین اطلاعات و دانش روز پاسخ پرسش های خود را بیابند.